Börslistan för Sundbybergs IK

<< Tillbaka              Skriv ut
 
Plac.   Namn   Klass   Brän   Soll   Täby   Holm   Sist   Kloc   Sjös   Väsb   Birk   Skär   börj   Gull   Mäla   Bowl   Söde   Fick   Höst   Vint   STM2   semi   Börspoäng   Antal tävlingar   Bästa tävling   Poäng / tävling
1.   Nicole Layrisse   Dam               480   150   500   380       150       150   100   330   200   800   100   400   50           3790   13   800   291,54
2.   Robert Nilsson   Open                                               20   20   380   640   780   850   400           3090   7   850   441,43
3.   Gustavo Layrisse Montiel   Open               130   100   330       560   150       150   200   300   200   250   100   100   160           2730   13   560   210
4.   Christoffer Cranser   Open   100   150   100   100   50   200   180   100   200   150   100   130   180   380   200   100   100   100           2620   18   380   145,56
5.   Linnea Isberg Cranser   Dam               50   300   280   240   100   360   150   180   50   230   230   150   50   20   190           2580   15   360   172
6.   Malin Brodin   Dam                   730   100                   230   210   610                               1880   5   730   376
7.   Anders Kugelberg   Herr   50   150   20   100   130   150   20   230   200   100   50   20   180   200   150       20   50           1820   17   230   107,06
8.   Felix Möller   Herr                           50   330   240   530           230   280                           1660   6   530   276,67
9.   Tony Svensson   Herr   50   150   20   20   80   280   50   50   120   20   20   20   150   200   150   200   20   50           1650   18   280   91,67
10.   Mikail Andersson   Open                                                   600   760       100                   1460   3   760   486,67
11.   Albin Wase   Herr               230       50       80       50       150   710   180                           1450   7   710   207,14
12.   Rickard Thelander   Open           340   100   180                           200       250   230   150                   1450   7   340   207,14
13.   Fredrik Andersson   Herr   50   20       50   400   620                                                           1140   5   620   228
14.   Thomas Kedvik   Herr   50   150   20   20   50   150   20   80   120   20       50   50       150   80       50           1060   15   150   70,67
15.   Per-Erik Freij   50+                           50   50   150   50   50   20   150   150   150   50   50   20           940   12   150   78,33
16.   Amelie Holgersson   Dam   130   290           290   210                                                           920   4   290   230
17.   Matz Lindell   Herr                                                           300   100   330   150           880   4   330   220
18.   Lena Gref   Dam   80   180               20           580                                               860   4   580   215
19.   Thomas Åhlén   Open   100   100       130   130   200                                   180                       840   6   200   140
20.   Jennifer Andersson   Dam       100       330   20                                                               450   3   330   150
21.   Robin Noberg   Herr                                           50   50           320                       420   3   320   140
22.   Roxana Layrisse   Dam               80   20   150   20   100   20                                               390   6   150   65
23.   Håkan Dahlsten   50+                   300                                                               300   1   300   300
24.   Daniel Gustafsson   Open                                                       250                           250   1   250   250
25.   William Dahlsten   Herr                   50   130                                                           180   2   130   90
26.   Felix Cederlund   Open                       170                                                           170   1   170   170
27.   Lina Elfström   Dam                       150                                                           150   1   150   150
28.   Faruk Ohranovic   Herr                               20       50                                           70   2   50   35
29.   José Velásquez   Herr                                               50                                   50   1   50   50
30.   Annelie Kanold   Dam                       50                                                           50   1   50   50
31.   Jörgen Ek   50+                                       50                                           50   1   50   50
32.   Sanna Tetri   Dam                   50                                                               50   1   50   50
33.   Peter Åhlén   50+   20   20                                                                           40   2   20   20
 
TOTALT:   35440   205   SNITT:   172,88