SJÖSLAGET 2020

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2020-2021
Arrangeras av: Nynäshamns Bowlinghall
Telefon: 08-52 400 800
E-mail: info@nynasbowling.se
Hemsida: www.nynasbowling.se
Oljeprofil: Chromium 6742
Länk  
 
Alla anmälda spelare för Sjöslaget 2020
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Fredagen den 28 augusti 14:30 14/16 Resultat
Lördagen den 29 augusti 12:00 Fullt Resultat
Söndagen den 30 augusti 12:00 9/16 Resultat
Söndagen den 30 augusti 15:00 12/16 Resultat
Onsdagen den 2 september 19:00 3/8 Resultat
Fredagen den 4 september 14:30 8/8  
Lördagen den 5 september 12:00 3/14 Resultat
Söndagen den 6 september 12:00 1/14 Resultat
Tisdagen den 8 september 19:00 Fullt Resultat
Onsdagen den 9 september 19:00 Fullt Resultat
Fredagen den 11 september 14:30 8/16 Resultat
Söndagen den 13 september 12:00 Fullt Resultat
Söndagen den 13 september 15:00 3/16 Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Tisdagen den 15 september 19:00 8/8  
Onsdagen den 16 september 19:00 6/8 Resultat
Söndagen den 20 september 12:00 7/8 Resultat
Tisdagen den 22 september 19:00 Fullt Resultat
Söndagen den 27 september 12:00 3/16 Resultat
Lördagen den 3 oktober 12:00 4/16 Resultat
Söndagen den 4 oktober 12:00 2/14 Resultat
Lördagen den 10 oktober 11:30 6/16 Resultat
Lördagen den 10 oktober 14:30 1/8 Resultat
Söndagen den 11 oktober 12:00 Fullt Resultat
Söndagen den 11 oktober 17:30 4/16 Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
2020-02-13
Täbymästerskapet 2020
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
2019-12-22
Vinterslanten 2019
Dennis Eklund
Stureby BK
2019-12-21
Vinterslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-12-19
Höstslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK