Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Rinkebyträffen 2011
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Rinkeby Bowling
Telefon:
08-761 04 00
E-mail:
rinkebybowling@comhem.se
Hemsida:
web.comhem.se/rinkebybowling/
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alexander Mavrikakis
Sundbybergs IK
Söndagen den 1 maj 12:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Måndagen den 6 juni 12:00
Anders Andersson
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 9 juni 19:00
Fredagen den 10 juni 19:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Anders Lindblad
Sollentuna BwK
Måndagen den 23 maj 19:00
Anders Norén
Jakobsbergs BS
Onsdagen den 25 maj 18:00
Andreas Hybertsen
Sollentuna BwK
Måndagen den 23 maj 19:00
Anette Persson
Hammarby IF BF
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 9 juni 19:00
Fredagen den 10 juni 19:00
Anne Rantanen
IFK Sala
Måndagen den 13 juni 12:00
Anne Westerhaug
Jakobsbergs BS
Onsdagen den 25 maj 18:00
Annica Nymark
B-K Eva
Tisdagen den 7 juni 19:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 13 juni 12:00
Ari Kurittu
Eira BK
Måndagen den 13 juni 12:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 8 juni 19:00
Arne Hellberg
KK Träff
Onsdagen den 1 juni 16:00
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Måndagen den 6 juni 12:00
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Tisdagen den 7 juni 19:00
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 11 juni 12:00
Bengt Thörn
Jakobsbergs BS
Onsdagen den 25 maj 18:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Lördagen den 21 maj 12:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 6 juni 15:00
Lördagen den 11 juni 12:00
Bert Andersson
BK Runan
Lördagen den 21 maj 12:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Torsdagen den 26 maj 16:00
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 7 maj 12:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Lördagen den 11 juni 12:00
Bo Johansson
BK Brio
Lördagen den 14 maj 12:00
Brita Augustinson
BK Qvinns
Måndagen den 23 maj 19:00
Camilla Vainikka Eklund
BK Mistral (n)
Torsdagen den 2 juni 12:00
Lördagen den 11 juni 12:00
Christer Holmström
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Christer Lundborg
BK Smile (n)
Tisdagen den 7 juni 19:00
Christian Björkefors
BK Granen
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 13 juni 18:00
Claes Andersson
IFK Umeå
Fredagen den 22 april 19:00
Fredagen den 27 maj 12:00
Lördagen den 28 maj 12:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Torsdagen den 26 maj 16:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 11 juni 12:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 8 juni 19:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Måndagen den 6 juni 12:00
Dan Ahlquist
BK Trol
Torsdagen den 9 juni 19:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Danevert Åsbrink
Sundbybergs IK
Lördagen den 28 maj 12:00
Söndagen den 5 juni 12:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Daniel Rydholm
Åkeshovs BK
Onsdagen den 1 juni 16:00
Dennis Andersson
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 14 maj 16:00
Dennis Carletun Klebom
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Dimitris Savvakis
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Eivor Flygar
BK Råsunda Bowling (n)
Fredagen den 27 maj 12:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Tisdagen den 7 juni 19:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Emil Ronström
BS 23
Lördagen den 7 maj 12:00
Erland Andersson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 8 juni 19:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Eva Renvall
BK Fermé
Fredagen den 10 juni 19:00
Eva Wahrberg
BK Amiki
Söndagen den 29 maj 12:00
Ewa Markus
Hammarby IF BF
Tisdagen den 7 juni 19:00
Folke Johansson
KK Strike
Torsdagen den 9 juni 19:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Lördagen den 7 maj 12:00
Lördagen den 4 juni 12:00
Fredrik Nyström
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Geert Falk Jensen
Sollentuna BwK
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Gert Lindholm
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Greger Knutas
SK Nova
Onsdagen den 8 juni 19:00
Gun Alström
BK Raa
Måndagen den 23 maj 19:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 11 juni 12:00
Göran Skog
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Lördagen den 14 maj 12:00
Hans Arnell
BK Raa
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Hans Modh
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Hans Sjöberg
SK Nova
Torsdagen den 9 juni 19:00
Harri Makkonen
Eira BK
Lördagen den 28 maj 12:00
Lördagen den 11 juni 12:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Fredagen den 22 april 19:00
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Måndagen den 23 maj 19:00
Henrik Johansson
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Henry Lager
BK Frisk
Onsdagen den 8 juni 19:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Onsdagen den 8 juni 19:00
Håkan Hellsing
Sigma BK
Lördagen den 4 juni 12:00
Håkan Lindblad
BK Amiki
Lördagen den 7 maj 12:00
Håkan Thurmander
Åkeshovs BK
Fredagen den 22 april 19:00
Lördagen den 11 juni 12:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 29 maj 12:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Måndagen den 6 juni 12:00
Torsdagen den 9 juni 19:00
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 1 maj 15:00
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 12 juni 12:00
Irene Öberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 25 maj 18:00
Jan Carlsson
BK Råsunda Bowling (n)
Onsdagen den 1 juni 16:00
Jan Engblom
KK Träff
Måndagen den 6 juni 12:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Måndagen den 13 juni 18:00
Janne Wendel
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Jens Simonsen
IK Gotlandspärlan
Lördagen den 7 maj 12:00
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 23 maj 19:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Joachim Christensen
Åkeshovs BK
Måndagen den 13 juni 12:00
Joel Lindström
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 1 juni 16:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Torsdagen den 26 maj 16:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Söndagen den 12 juni 12:00
Johan Jerräng
Team Växjö BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Johan Österholm
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 19:00
Måndagen den 23 maj 15:00
Lördagen den 4 juni 12:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Jörgen Samuelsson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 11 april 19:00
Kaj Ahlström
KK Strike
Torsdagen den 9 juni 19:00
Karin Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Tisdagen den 7 juni 19:00
Karl-Erik Jansson
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Torsdagen den 2 juni 12:00
Torsdagen den 9 juni 19:00
Katarina Renvall
BK Fermé
Fredagen den 10 juni 19:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Torsdagen den 9 juni 19:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Onsdagen den 1 juni 16:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Kenneth Lindberg
AIK BK
Söndagen den 1 maj 15:00
Kent Brolin
Team X-Bowlers BC
Lördagen den 7 maj 12:00
Kersti Sundström
AIK BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Kim Barkerud
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Kim Corfitz
Team Sollentuna
Söndagen den 12 juni 12:00
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Kimmo Karppinen
BK Fux (n)
Måndagen den 11 april 19:00
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Måndagen den 11 april 19:00
Kjell Gustavsson
BK Runan
Lördagen den 14 maj 12:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Fredagen den 27 maj 12:00
Onsdagen den 1 juni 16:00
Onsdagen den 8 juni 19:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Kjell Nilsson
Vendelsö BK
Onsdagen den 8 juni 19:00
Kjell Svensson
Aftonbladets IK
Måndagen den 11 april 19:00
Kristina Byström
Vendelsö BK
Lördagen den 11 juni 12:00
Lars Englund
Stureby BK
Torsdagen den 21 april 16:00
Lars Eriksson
Åkeshovs BK
Torsdagen den 26 maj 16:00
Lars Ferm
BK Kåess
Tisdagen den 7 juni 19:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Torsdagen den 9 juni 19:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Torsdagen den 9 juni 19:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Måndagen den 6 juni 12:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 19:00
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Måndagen den 13 juni 12:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Torsdagen den 9 juni 19:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Leif Sundström
AIK BK
Måndagen den 11 april 19:00
Torsdagen den 2 juni 12:00
Leif Törnestam
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Lena Gref
BK Raa
Måndagen den 23 maj 19:00
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Tisdagen den 7 juni 19:00
Lennart Götelid
BK Runan
Lördagen den 14 maj 12:00
Lennart Sporre
BwK Ankaret
Tisdagen den 7 juni 19:00
Leo Luoma
Vendelsö BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Lina Hamberg
Uppsala BC 90
Måndagen den 23 maj 15:00
Linus Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 11 april 19:00
Liz-Marie Barkerud
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Madelene Gimhag
BwK Dax
Tisdagen den 7 juni 19:00
Malin Hagman
B-K Eva
Måndagen den 23 maj 19:00
Malin Hessing
B-K Eva
Söndagen den 12 juni 12:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 29 maj 12:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Måndagen den 23 maj 19:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Marianne Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 1 maj 15:00
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Måndagen den 6 juni 15:00
Lördagen den 11 juni 12:00
Markus Engberg
Team Edsbacka BC
Måndagen den 11 april 19:00
Markus Jylhänmaa
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Mathias Fredriksson
S:t Eriks Bowlingförening
Torsdagen den 2 juni 12:00
Mats Davidsson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 29 maj 12:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Mats Engblom
BK Arkos
Måndagen den 6 juni 12:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Mats Enström
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 1 juni 16:00
Max Ornered
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Micael Hamberg
Uppsala BC 90
Måndagen den 23 maj 15:00
Michael Barkerud
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Michael Bergmark
Team Edsbacka BC
Måndagen den 23 maj 19:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 1 maj 12:00
Torsdagen den 2 juni 12:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 1 juni 16:00
Michael Lindquist
Sigma BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 11 april 19:00
Mikail Andersson
Sundbybergs IK
Måndagen den 13 juni 18:00
Nadia Rydén
Sundbybergs IK
Måndagen den 23 maj 19:00
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 19:00
Pantili Pantilis
Eira BK
Lördagen den 14 maj 16:00
Pasi Pirinen
Eira BK
Måndagen den 11 april 19:00
Lördagen den 14 maj 16:00
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Lördagen den 28 maj 12:00
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 1 juni 16:00
Patrik Goldberg
Värtans IK
Lördagen den 4 juni 12:00
Patrik Hillborg
Matteus-Pojkarna BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Patrik Larsson
AIK
Måndagen den 13 juni 18:00
Pelle Enström
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 29 maj 12:00
Per Jansson
Split Happens BK
Onsdagen den 1 juni 16:00
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Per Ola Westerhaug
Kings Pin BK
Onsdagen den 25 maj 18:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Pertti Huhtala
Eira BK
Lördagen den 14 maj 16:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Söndagen den 29 maj 12:00
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 21 maj 12:00
Söndagen den 29 maj 12:00
Peter Ramén
AIK BK
Måndagen den 11 april 19:00
Måndagen den 23 maj 19:00
Peter Sandberg
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Måndagen den 23 maj 15:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Reijo Krogell
Eira BK
Lördagen den 28 maj 12:00
Reino Saari
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Richard Andersson
BwK Ankaret
Lördagen den 21 maj 12:00
Rickard Attebring
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Torsdagen den 9 juni 19:00
Robert Zalitis
BK Fermé
Fredagen den 10 juni 19:00
Robin Sundberg
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Roger Andersson
BK Smile (n)
Tisdagen den 7 juni 19:00
Roland Nilsson
Vendelsö BK
Tisdagen den 7 juni 19:00
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Måndagen den 11 april 19:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Sebastian Graveleij
Sundbybergs IK
Lördagen den 14 maj 12:00
Simo Saareks
BK Raa
Torsdagen den 21 april 16:00
Staffan Vistrand
Vendelsö BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Lördagen den 14 maj 12:00
Stefan Lundmark
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 23 maj 19:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Sten Larsson
BK Runan
Lördagen den 21 maj 12:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Torsdagen den 2 juni 12:00
Stephan Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 11 april 19:00
Stig Larsson
Handens BK
Tisdagen den 7 juni 19:00
Stig Svensson
SK Nova
Torsdagen den 9 juni 19:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Torsdagen den 2 juni 12:00
Torsdagen den 9 juni 19:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 23 maj 19:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 19:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Söndagen den 5 juni 12:00
Fredagen den 10 juni 19:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 6 juni 12:00
Söndagen den 12 juni 12:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 14 maj 12:00
Måndagen den 13 juni 18:00
Thomas Andersson
AIK
Söndagen den 1 maj 15:00
Lördagen den 21 maj 12:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Onsdagen den 1 juni 16:00
Thomas Åhlén
Team Sollentuna
Måndagen den 13 juni 18:00
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Torsdagen den 2 juni 12:00
Tomas Jääskeläinen
BK Raa
Lördagen den 14 maj 16:00
Tomas Karlsson
Västerås SK BK
Fredagen den 10 juni 19:00
Tomas Mohlin
Hammarby IF BF
Torsdagen den 2 juni 12:00
Måndagen den 6 juni 12:00
Tomas Wogel
Tyresö BK
Söndagen den 12 juni 12:00
Tomas Öberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 25 maj 18:00
Tommy Jern
AIK
Lördagen den 7 maj 12:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 11 april 19:00
Måndagen den 23 maj 15:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Tony Barkerud
Jakobsbergs BS
Onsdagen den 25 maj 18:00
Tony Risshall
Stureby BK
Lördagen den 7 maj 12:00
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Måndagen den 23 maj 15:00
Torsten Nordström
Eira BK
Lördagen den 14 maj 12:00
Ulf Lönngren
BK Ax
Söndagen den 29 maj 12:00
Måndagen den 13 juni 12:00
Ulf Nystedt
BwK Ankaret
Lördagen den 14 maj 16:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 19:00
Lördagen den 4 juni 12:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Måndagen den 6 juni 12:00
Onsdagen den 8 juni 19:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Måndagen den 11 april 19:00
Lördagen den 21 maj 12:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 29 maj 12:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Måndagen den 23 maj 19:00
Torsdagen den 9 juni 19:00
Åke Nilsson
Bokaj 76
Lördagen den 21 maj 12:00
Torsdagen den 2 juni 12:00
Åsa Lundström
AIK BK
Söndagen den 29 maj 12:00
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Måndagen den 23 maj 19:00
TOTALT: 230 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF