Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för VÄSBYTRÄFFEN
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Eklunds Bowling
Telefon:
08-590 310 10
E-mail:
info@eklundsbowling.se
Hemsida:
www.eklundsbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Algot Elebrand
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 20 oktober 15:00
Allan Sennevall
BK Ax
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Amanda Andersson
BS Friska Viljor
Måndagen den 15 oktober 20:15
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 14 oktober 12:00
Anders Bergstrand
Team Sollentuna
Måndagen den 1 oktober 20:15
Onsdagen den 3 oktober 17:30
Anders Holm
Team Sollentuna
Söndagen den 21 oktober 16:00
Anders Karlsson
Sigma BK
Måndagen den 8 oktober 20:15
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Benno Pedersen
Pin Club
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 21 oktober 16:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 20 oktober 15:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Lördagen den 13 oktober 14:00
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Söndagen den 21 oktober 07:15
Bo Eriksson
Märsta BK (n)
Söndagen den 7 oktober 14:00
Bo Norberg
Matteus-Pojkarna BK
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 20 oktober 15:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Söndagen den 14 oktober 12:00
Catarina Kyhlström
Hammarby IF BF
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Catrin Tocklin
United BC
Måndagen den 8 oktober 20:15
Söndagen den 21 oktober 16:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Christer Norin
Sollentuna BwK
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 15 oktober 20:15
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 21 oktober 16:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Daniel Holmgren
Pin Club
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Daniel Larsson
BwK Ankaret
Söndagen den 21 oktober 07:15
David Karlsson
Sigma BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
David Runefelt
Uppsala BC 90
Måndagen den 8 oktober 20:15
Eric Arveteg
Kulladals BS
Lördagen den 13 oktober 14:00
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 20 oktober 15:00
Eva Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 14 oktober 15:00
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Lördagen den 13 oktober 14:00
Folke Ekström
BK Rullarna
Lördagen den 13 oktober 14:00
Fredrik Berg
Sigma BK
Torsdagen den 4 oktober 13:00
Söndagen den 21 oktober 07:15
Fredrik Lindman
BK Runan
Söndagen den 14 oktober 15:00
Söndagen den 21 oktober 16:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Söndagen den 14 oktober 12:00
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Gunnar Wanneberg
Täby BwK
Måndagen den 8 oktober 20:15
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Hans Modh
BK Raa
Söndagen den 21 oktober 07:15
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 7 oktober 14:00
Måndagen den 15 oktober 20:15
Ian Robinson
AIK BK
Lördagen den 20 oktober 15:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Söndagen den 21 oktober 07:15
Jan Ednertz
Matteus-Pojkarna BK
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Jan Rosén
Hammarby IF BF
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Jan Sundgren
Norrtälje BwK
Lördagen den 13 oktober 14:00
Lördagen den 20 oktober 15:00
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Söndagen den 14 oktober 12:00
Joachim Christensen
Åkeshovs BK
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Johan Lindman
BK Runan
Måndagen den 1 oktober 20:15
Onsdagen den 3 oktober 17:30
Johnny Östby
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 14 oktober 15:00
Jonas Karlsson
Sigma BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Jonas Wigzell
BK KAP (n)
Söndagen den 7 oktober 14:00
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 15 oktober 20:15
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Lördagen den 13 oktober 14:00
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 21 oktober 07:15
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 14 oktober 12:00
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Lördagen den 20 oktober 15:00
Kenneth Lindberg
AIK BK
Måndagen den 1 oktober 20:15
Kenny Bengtsson
Sigma BK
Söndagen den 21 oktober 07:15
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 13 oktober 14:00
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 15 oktober 20:15
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Kjell Isaksson
BK Ax
Måndagen den 15 oktober 20:15
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Söndagen den 21 oktober 16:00
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 3 oktober 17:30
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 14 oktober 15:00
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Måndagen den 8 oktober 20:15
Söndagen den 21 oktober 16:00
Lars Öhman
Sigma BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Söndagen den 14 oktober 15:00
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Leea Helin
BwK Ankaret
Måndagen den 15 oktober 20:15
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Söndagen den 21 oktober 07:15
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Lördagen den 20 oktober 15:00
Lennart Nyström
Sigma BK
Måndagen den 8 oktober 20:15
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Lovisa Nylund
Sigma BK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Magnus Christensen
Täby BwK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Magnus Lütz
BK Runan
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Lördagen den 20 oktober 15:00
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Lördagen den 20 oktober 15:00
Malin Brodin
AIK BK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Malin Hagman
B-K Eva
Söndagen den 14 oktober 15:00
Malin Svensson
AIK BK
Lördagen den 20 oktober 15:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Söndagen den 21 oktober 16:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Söndagen den 14 oktober 15:00
Maria Lissel
BK Wäsbygnistan (n)
Måndagen den 1 oktober 20:15
Onsdagen den 3 oktober 17:30
Maria Ullberg
Split Happens BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Marie Bergkvist
Allmänna BK
Måndagen den 1 oktober 20:15
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Martin Wallin
BK Ax
Måndagen den 8 oktober 20:15
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Mats Eklund
Sigma BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Mattias Persson
Täby BwK
Måndagen den 8 oktober 20:15
Mia Johansson Carlsson
Sigma BK
Måndagen den 8 oktober 20:15
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 13 oktober 14:00
Lördagen den 20 oktober 15:00
Mikael Isaksson
Täby BwK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Nathalie Asklund
AIK BK
Söndagen den 14 oktober 12:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Måndagen den 1 oktober 20:15
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Peter Axelsson
Pin Club
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Peter Ramén
AIK BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Pontus Karlsson
Sigma BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Richard Källström
BwK Ankaret
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Robert Myrén
BK Ax
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Roger Kurén
Sigma BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Roger Tocklin
United BC
Måndagen den 8 oktober 20:15
Söndagen den 21 oktober 16:00
Solveig Remnold
Hammarby IF BF
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Stefan Löfström
Stureby BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 14 oktober 15:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 20 oktober 15:00
Sten Olsson
BC Pegasus
Söndagen den 7 oktober 14:00
Måndagen den 15 oktober 20:15
Stig Larsson
Handens BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 20 oktober 15:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Söndagen den 7 oktober 14:00
Måndagen den 15 oktober 20:15
Szczepan Drapsa
BK Ax
Måndagen den 15 oktober 20:15
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 14 oktober 15:00
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Thomas Johansson
Pin Club
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Lördagen den 6 oktober 14:00
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Söndagen den 21 oktober 07:15
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Tobias Karlsson
BK Ax
Lördagen den 20 oktober 15:00
Tomas Lind
BK Ax
Måndagen den 8 oktober 20:15
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Tomas Ullberg
Split Happens BK
Tisdagen den 16 oktober 20:15
Tommy Axelsson
Pin Club
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 15 oktober 20:15
Söndagen den 21 oktober 16:00
Tommy Stavbom
Märsta BK (n)
Söndagen den 7 oktober 14:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Tommy Wendel
Stureby BK
Söndagen den 14 oktober 15:00
Tony Blomstedt
Sigma BK
Torsdagen den 4 oktober 13:00
Söndagen den 21 oktober 16:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 21 oktober 16:00
Torgny Löfgren
BK Arkos
Söndagen den 21 oktober 07:15
Veikko Hartikainen
Alfa-Runby BK (n)
Lördagen den 6 oktober 14:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 7 oktober 14:00
Måndagen den 15 oktober 20:15
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Onsdagen den 17 oktober 14:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Söndagen den 7 oktober 14:00
Lördagen den 13 oktober 14:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 14 oktober 15:00
Onsdagen den 17 oktober 17:30
Åke Erlandsson
Playbowl Club Åkeshov
Torsdagen den 18 oktober 13:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 14 oktober 15:00
Lördagen den 20 oktober 15:00
Åke Nilsson
Bokaj 76
Måndagen den 8 oktober 20:15
TOTALT: 150 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-03-09
Finalspel - 2022-2023
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2022-2023
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF
2023-05-16
Sjöslaget 2023
Annika Kilander
BK Prime Sthlm