Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Höstslanten 2012
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Högdalens BowlingPalatz
Telefon:
08-99 68 67
E-mail:
hogdalen@bowlingpalatzet.se
Hemsida:
www.bowlingpalatzet.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Jalonen
Team Södertälje BK
Lördagen den 8 december 10:00
Agneta Lundgren
B-K Eva
Torsdagen den 27 december 20:30
Aila Högstedt
B-K Eva
Fredagen den 14 december 13:00
Allan Sennevall
BK Ax
Söndagen den 9 december 18:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Onsdagen den 2 januari 20:00
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 9 december 18:00
Söndagen den 16 december 16:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Måndagen den 31 december 10:00
Söndagen den 6 januari 19:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Onsdagen den 2 januari 20:00
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Fredagen den 14 december 13:00
Anderz Wetterström
Farsta Bowlingklubb
Söndagen den 9 december 15:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 9 december 12:00
Måndagen den 31 december 10:00
Anita Wanhainen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 12 december 20:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Måndagen den 31 december 10:00
Söndagen den 6 januari 19:00
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 9 december 18:00
Annelie Elnerud
B-K Eva
Fredagen den 14 december 13:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 11 december 20:15
Måndagen den 31 december 10:00
Annika Gullbjörk
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Annika Kilander
BK Prime Sthlm
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 16 december 13:00
Anton Elofsson
Team Pergamon BC
Torsdagen den 27 december 20:30
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Lördagen den 15 december 13:00
Barbro Sjöberg
FOC Farsta (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Bengt Moquist
KK Träff
Söndagen den 30 december 10:00
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Lördagen den 15 december 10:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 28 december 13.00
Benno Pedersen
Pin Club
Lördagen den 8 december 10:00
Fredagen den 14 december 13:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 9 december 18:00
Onsdagen den 12 december 20:00
Bernt Sund
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Söndagen den 9 december 12:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Tisdagen den 27 november 20:15
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 8 december 10:00
Måndagen den 31 december 10:00
Björn Lindholm
DN-Expressens IF
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 16 december 13:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 29 december 11:00
Bo Collinge
Hammarby IF BF
Lördagen den 15 december 10:00
Bo Lindius
AIK BK
Söndagen den 6 januari 16:00
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 6 januari 16:00
Britt Pettersson
FOC Farsta (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 15 december 10:00
Onsdagen den 2 januari 20:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Måndagen den 31 december 10:00
Caroline Lagerlöf
B-K Eva
Tisdagen den 18 december 20:15
Onsdagen den 2 januari 20:00
Catrin Tocklin
United BC
Söndagen den 9 december 12:00
Cecilia Gustavsson
BS Club 90 Södertälje (n)
Lördagen den 8 december 10:00
Christer Eklund
BK Amiki
Fredagen den 21 december 13:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Måndagen den 31 december 10:00
Onsdagen den 2 januari 20:00
Christer Norin
Sollentuna BwK
Onsdagen den 2 januari 20:00
Christer Rylander
Varta BK
Söndagen den 9 december 15:00
Söndagen den 16 december 13:00
Måndagen den 17 december 19:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 18 december 20:15
Christian Larsson
Vendelsö BK
Fredagen den 21 december 13:00
Christina Reindl
BS Club 90 Södertälje (n)
Lördagen den 8 december 10:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Onsdagen den 19 december 20:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Claes Trankärr
Fredrikshof IF BK
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 6 januari 10:00
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 16 december 16:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Lördagen den 8 december 10:00
Måndagen den 17 december 19:00
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 8 december 10:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 9 december 15:00
Daniel Färnlycke
Åkeshovs BK
Onsdagen den 2 januari 20:00
Daniel Holmgren
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Daniel Larsson
BwK Ankaret
Lördagen den 15 december 10:00
Daniel Lidström
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 15:00
Torsdagen den 20 december 20:15
Dennis Eklund
Stureby BK
Tisdagen den 18 december 20:15
Elisabeth Palmcrantz
Norrtälje BwK
Lördagen den 29 december 11:00
Eric Arveteg
Kulladals BS
Tisdagen den 27 november 20:15
Erik Andersin
Stureby BK
Tisdagen den 18 december 20:15
Lördagen den 29 december 11:00
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 9 december 12:00
Eva Sandgren
Hellas BK
Söndagen den 30 december 13:00
Eva Söderström
BS Club 90 Södertälje (n)
Lördagen den 8 december 10:00
Evelina Andersin
B-K Eva
Tisdagen den 18 december 20:15
Torsdagen den 27 december 20:30
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Lördagen den 29 december 11:00
Filip Thelander
Sundbybergs IK
Lördagen den 22 december 11:00
Måndagen den 31 december 10:00
Folke Ekström
BK Rullarna
Lördagen den 29 december 11:00
Fredrik Berg
Sigma BK
Tisdagen den 11 december 20:15
Fredrik Lindman
BK Runan
Söndagen den 16 december 13:00
Måndagen den 31 december 10:00
Gert Sundin
AIK BK
Söndagen den 9 december 18:00
Fredagen den 21 december 13:00
Gunnar Augustsson
Hammarby IF BF
Torsdagen den 27 december 20:30
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 8 december 10:00
Söndagen den 30 december 10:00
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Tisdagen den 11 december 20:15
Gunnar Wanneberg
Täby BwK
Fredagen den 28 december 13.00
Göran Brusewitz
SK Nova
Söndagen den 9 december 18:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Göran Stoor
Sigma BK
Onsdagen den 2 januari 20:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Fredagen den 14 december 13:00
Hans Bergfors
Farsta Bowlingklubb
Söndagen den 9 december 15:00
Hans Elfström
Hellas BK
Lördagen den 8 december 13:00
Hans Fredén
Hammarby IF BF
Söndagen den 9 december 15:00
Fredagen den 21 december 13:00
Hans Larsson
BK Amiki
Tisdagen den 11 december 20:15
Tisdagen den 18 december 20:15
Fredagen den 28 december 13.00
Hans Modh
BK Raa
Måndagen den 17 december 19:00
Hans Sjöberg
SK Nova
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 30 december 13:00
Hans-Åke Carlsson
Högdalens BK (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 16 december 16:00
Henrik Johansson
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 16 december 16:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Tisdagen den 27 november 20:15
Lördagen den 29 december 11:00
Håkan Eriksson
DN-Expressens IF
Fredagen den 14 december 13:00
Håkan Nyström
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 15 december 13:00
Onsdagen den 19 december 20:00
Ian Robinson
AIK BK
Måndagen den 31 december 10:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Onsdagen den 2 januari 20:00
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Onsdagen den 5 december 20:00
Ingrid Björndahl
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 14 december 13:00
Lördagen den 29 december 11:00
Ingvar Sjögren
BK Ax
Lördagen den 15 december 10:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Måndagen den 31 december 10:00
Ivan Ljungholm
BK Taifun
Torsdagen den 27 december 20:30
Jacob Andersson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 22 december 11:00
Söndagen den 6 januari 19:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Söndagen den 16 december 13:00
Måndagen den 17 december 19:00
Jan Ednertz
Matteus-Pojkarna BK
Tisdagen den 18 december 20:15
Jan Engblom
KK Träff
Lördagen den 8 december 10:00
Jan Sundgren
Norrtälje BwK
Tisdagen den 27 november 20:15
Lördagen den 29 december 11:00
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Lördagen den 8 december 10:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 8 december 10:00
Söndagen den 30 december 10:00
Jenny Lindius
AIK BK
Söndagen den 6 januari 16:00
Jens Simonsen
IK Gotlandspärlan
Lördagen den 8 december 10:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Jessica Parenmark
AIK
Söndagen den 9 december 12:00
Söndagen den 6 januari 10:00
Jimmy Lindkvist
BK Amiki
Lördagen den 8 december 13:00
Joakim Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 3 december 19:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Lördagen den 15 december 10:00
Johan Andersson
BK Kyrk Skövde
Måndagen den 17 december 19:00
Johan Dahl
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 15:00
Johan Lindman
BK Runan
Onsdagen den 2 januari 20:00
Johan Malmström
BK Amiki
Måndagen den 3 december 19:00
Fredagen den 7 december 13:00
Johan Näslund
Värtans IK
Torsdagen den 27 december 20:30
Johan Wallenbert
AIK BK
Lördagen den 8 december 13:00
Lördagen den 22 december 11:00
Jonas Palén
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 30 december 10:00
Jonas Wigzell
BK KAP (n)
Tisdagen den 27 november 20:15
Söndagen den 6 januari 16:00
Jonathan Hallberg
Team Clan Nässjö BK
Måndagen den 31 december 10:00
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Tisdagen den 18 december 20:15
Söndagen den 6 januari 13:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 16 december 16:00
Lördagen den 29 december 11:00
Jörgen Plantin
BK Taggen
Fredagen den 28 december 13.00
Kamilla Christensen
Sundbybergs IK
Söndagen den 30 december 13:00
Karin Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Lördagen den 15 december 10:00
Måndagen den 31 december 10:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Lördagen den 15 december 10:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Kenneth Emblad
S:t Eriks Bowlingförening
Tisdagen den 18 december 20:15
Söndagen den 6 januari 13:00
Kenneth Lindberg
AIK BK
Onsdagen den 5 december 20:00
Kent Bergander
BK Amiki
Söndagen den 16 december 13:00
Kenth Ericsson
BK Amiki
Lördagen den 29 december 11:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Kersti Sundström
AIK BK
Måndagen den 31 december 10:00
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 29 december 11:00
Kim Jonasson
Stureby BK
Onsdagen den 12 december 20:00
Tisdagen den 18 december 20:15
Onsdagen den 19 december 20:00
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 18 december 20:15
Söndagen den 6 januari 13:00
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Måndagen den 3 december 19:00
Kjell Appelblom
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Kjell Gullbjörk
FOC Farsta (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Söndagen den 9 december 15:00
Tisdagen den 11 december 20:15
Fredagen den 14 december 13:00
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Onsdagen den 12 december 20:00
Söndagen den 6 januari 19:00
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 18 december 20:15
Fredagen den 21 december 13:00
Kristoffer Granath
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 15:00
Laila Johnsson
BK Brio
Lördagen den 8 december 10:00
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 8 december 10:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Tisdagen den 11 december 20:15
Måndagen den 17 december 19:00
Lars Jönsson
Vendelsö BK
Fredagen den 28 december 13.00
Lars Öberg
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 18:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Söndagen den 30 december 13:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Söndagen den 16 december 13:00
Lördagen den 29 december 11:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Onsdagen den 19 december 20:00
Leif Eklund
BK Amiki
Måndagen den 3 december 19:00
Onsdagen den 5 december 20:00
Söndagen den 9 december 12:00
Söndagen den 16 december 13:00
Tisdagen den 18 december 20:15
Torsdagen den 27 december 20:30
Leif Hultborg
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Leif Olsson
BK Amiki
Tisdagen den 11 december 20:15
Fredagen den 14 december 13:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Lördagen den 8 december 10:00
Måndagen den 31 december 10:00
Leif Sundström
AIK BK
Måndagen den 31 december 10:00
Lena Sulkanen
B-K Eva
Lördagen den 15 december 10:00
Lennart Berg
BK Smile (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Lina Wallenbert
AIK BK
Lördagen den 8 december 13:00
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Torsdagen den 27 december 20:30
Liz Larsson
B-K Eva
Torsdagen den 27 december 20:30
Magnus Christensen
Täby BwK
Söndagen den 6 januari 19:00
Magnus Evermo
Vendelsö BK
Fredagen den 28 december 13.00
Magnus Lütz
BK Runan
Söndagen den 6 januari 10:00
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Lördagen den 29 december 11:00
Malin Berglund
Team Södertälje BK
Lördagen den 8 december 10:00
Malin Brodin
AIK BK
Onsdagen den 19 december 20:00
Onsdagen den 2 januari 20:00
Malin Hagman
B-K Eva
Lördagen den 8 december 10:00
Malin Hessing
B-K Eva
Lördagen den 8 december 13:00
Malin Linnér
Team Södertälje BK
Lördagen den 8 december 10:00
Malin Svensson
AIK BK
Måndagen den 31 december 10:00
Marcus Jansson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Söndagen den 16 december 13:00
Söndagen den 30 december 13:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Söndagen den 9 december 15:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Lördagen den 29 december 11:00
Söndagen den 6 januari 10:00
Maria Lindius
AIK BK
Söndagen den 6 januari 16:00
Maria Ullberg
Split Happens BK
Söndagen den 30 december 13:00
Marica Hermansson
Hammarby IF BF
Måndagen den 31 december 10:00
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 9 december 18:00
Onsdagen den 12 december 20:00
Martin McGuinness
NBC Gullmarsplan BC
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 16 december 16:00
Martin Wallin
BK Ax
Tisdagen den 11 december 20:15
Mathias Ernest-Wiborg
Fredrikshof IF BK
Torsdagen den 20 december 20:15
Mats Ringqvist
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 16 december 16:00
Tisdagen den 18 december 20:15
Mattias Persson
Täby BwK
Söndagen den 6 januari 19:00
Matts Juthagen
BK 66
Måndagen den 17 december 19:00
Maud Engström
B-K Eva
Fredagen den 14 december 13:00
Mia Johansson Carlsson
Sigma BK
Onsdagen den 2 januari 20:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 9 december 15:00
Söndagen den 16 december 13:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 6 januari 10:00
Mikael Björndahl
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Mikael Collinge
Vendelsö BK
Lördagen den 15 december 10:00
Mikael Gibbemark
DN-Expressens IF
Söndagen den 16 december 13:00
Mikael Isaksson
Täby BwK
Fredagen den 28 december 13.00
Nathalie Asklund
AIK BK
Lördagen den 29 december 11:00
Nils-Ove Hammarberg
DN-Expressens IF
Söndagen den 30 december 13:00
Ola Linderhjelm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 15 december 13:00
Ola Näslund
Värtans IK
Torsdagen den 27 december 20:30
Olle Eriksson
AIK BK
Lördagen den 8 december 10:00
Fredagen den 14 december 13:00
Olle Kriström
Västerås SK BK
Lördagen den 15 december 13:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Lördagen den 29 december 11:00
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Fredagen den 7 december 13:00
Söndagen den 30 december 10:00
Patrik Goldberg
Värtans IK
Söndagen den 6 januari 13:00
Per Zetterberg
SK Nova
Torsdagen den 27 december 20:30
Per-Arne Stjärnström
Åkeshovs BK
Onsdagen den 12 december 20:00
Onsdagen den 19 december 20:00
Peter Axelsson
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Torsdagen den 27 december 20:30
Onsdagen den 2 januari 20:00
Peter Jansson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Peter Kroner
AIK BK
Söndagen den 9 december 12:00
Söndagen den 30 december 13:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Fredagen den 21 december 13:00
Fredagen den 28 december 13.00
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Fredagen den 14 december 13:00
Söndagen den 30 december 13:00
Petri Utriainen
BK Raa
Söndagen den 6 januari 19:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Fredagen den 14 december 13:00
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 9 december 18:00
Onsdagen den 12 december 20:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 16 december 16:00
Ralph Ornered
United BC
Söndagen den 6 januari 13:00
Raymond Forsberg
AIK
Lördagen den 15 december 10:00
Söndagen den 16 december 13:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Richard Emblad
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 6 januari 13:00
Richard Källström
BwK Ankaret
Söndagen den 30 december 16:00
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Lördagen den 22 december 11:00
Måndagen den 31 december 10:00
Robert Andersson
AIK BK
Onsdagen den 19 december 20:00
Robert Blom
S:t Eriks Bowlingförening
Tisdagen den 11 december 20:15
Robert Fredblad
BK Amiki
Söndagen den 9 december 15:00
Robert Myrén
BK Ax
Torsdagen den 27 december 20:30
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Torsdagen den 27 december 20:30
Roger Andersson
BK Smile (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Roger Tocklin
United BC
Söndagen den 9 december 12:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Roland Ström
Älvsjöhook BK (n)
Söndagen den 9 december 15:00
Runo Agerstig
BK Amiki
Fredagen den 14 december 13:00
Fredagen den 21 december 13:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Måndagen den 3 december 19:00
Söndagen den 6 januari 16:00
Sandra Brodin
AIK
Onsdagen den 19 december 20:00
Sanna Tetri
Team Edsbacka BC
Söndagen den 6 januari 16:00
Sebastian Hahne
BK Kransen (n)
Söndagen den 9 december 15:00
Simo Saareks
BK Raa
Söndagen den 6 januari 19:00
Simona Bergström
BK Taggen
Lördagen den 8 december 10:00
Solveig Remnold
Hammarby IF BF
Onsdagen den 2 januari 20:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Söndagen den 30 december 10:00
Onsdagen den 2 januari 20:00
Stefan Fogelström
Åkeshovs BK
Söndagen den 30 december 13:00
Stefan Jansson
BwK Ankaret
Söndagen den 30 december 13:00
Stefan Löfström
Stureby BK
Söndagen den 9 december 18:00
Söndagen den 30 december 10:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 16 december 13:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 9 december 18:00
Tisdagen den 18 december 20:15
Sten Olsson
BC Pegasus
Söndagen den 16 december 16:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 8 december 10:00
Lördagen den 29 december 11:00
Stephan Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 3 december 19:00
Måndagen den 17 december 19:00
Söndagen den 6 januari 19:00
Stig Karlsson
FOC Farsta (n)
Lördagen den 15 december 13:00
Stig Larsson
Handens BK
Tisdagen den 27 november 20:15
Söndagen den 9 december 18:00
Stig Svensson
SK Nova
Fredagen den 14 december 13:00
Stina Ornered
United BC
Söndagen den 6 januari 13:00
Susanne Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 16 december 13:00
Fredagen den 28 december 13.00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Måndagen den 31 december 10:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Söndagen den 16 december 16:00
Onsdagen den 19 december 20:00
Sven-Ove Karlsson
Bålsta BC
Måndagen den 31 december 10:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Söndagen den 9 december 18:00
Onsdagen den 12 december 20:00
Onsdagen den 19 december 20:00
Torsdagen den 27 december 20:30
Sören Eriksson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 16 december 13:00
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 16 december 16:00
Tisdagen den 18 december 20:15
Thomas Hörnberg
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 9 december 18:00
Söndagen den 16 december 16:00
Thomas Johansson
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 18:00
Söndagen den 30 december 10:00
Tibor Krauss
Team Södertälje BK
Lördagen den 15 december 13:00
Tobias Ahlberg
Sundbybergs IK
Lördagen den 8 december 13:00
Lördagen den 22 december 11:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Torsdagen den 27 december 20:30
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 9 december 12:00
Måndagen den 31 december 10:00
Tobias Karlsson
BK Ax
Lördagen den 8 december 10:00
Tomas Hernvall
Åkeshovs BK
Lördagen den 29 december 11:00
Tomas Lind
BK Ax
Tisdagen den 11 december 20:15
Tomas Stjärnek
Stureby BK
Söndagen den 9 december 15:00
Tomas Ullberg
Split Happens BK
Söndagen den 30 december 13:00
Tomas Wikbro
Fredrikshof IF BK
Torsdagen den 20 december 20:15
Tommy Axelsson
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Tommy Jern
AIK
Lördagen den 29 december 11:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 3 december 19:00
Måndagen den 17 december 19:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Söndagen den 9 december 12:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Lördagen den 29 december 11:00
Tony Gibbemark
DN-Expressens IF
Fredagen den 14 december 13:00
Tony Nordström
Fredrikshof IF BK
Torsdagen den 20 december 20:15
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 9 december 18:00
Tord Sjöberg
BK Rättvik
Måndagen den 17 december 19:00
Torgny Löfgren
BK Arkos
Måndagen den 17 december 19:00
Ulf Gustafsson
Täby BwK
Onsdagen den 12 december 20:00
Urban Andersson
Bålsta BC
Måndagen den 31 december 10:00
Veijo Seppänen
Team Södertälje BK
Onsdagen den 12 december 20:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 16 december 16:00
Onsdagen den 19 december 20:00
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Onsdagen den 2 januari 20:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 9 december 15:00
Lördagen den 29 december 11:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Tisdagen den 27 november 20:15
Söndagen den 6 januari 16:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 30 december 16:00
Yngve Olsson
BK Amiki
Lördagen den 15 december 10:00
Lördagen den 29 december 11:00
Söndagen den 6 januari 13:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 16 december 16:00
Söndagen den 6 januari 10:00
Åke Adelstrand
BK Amiki
Söndagen den 9 december 12:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 16 december 13:00
Måndagen den 31 december 10:00
Åke Nilsson
Bokaj 76
Lördagen den 8 december 10:00
Åke Pettersson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 15 december 13:00
TOTALT: 292 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF