Totala early bird resultat Väsbyträffen 2015 (HCP Herr)

<< Tillbaka              Skriv ut      Export till Excel, välj avgränsare:    
  Namn Klubb   Resultat
6 serier
  Hcp/
ser
  Barometer
poäng
1. Daniel Jones Täby BwK   1287   26   250
2. Daniel Larsson SK Nova   1251   9   30
3. Peter Ramén AIK   1238   14   30
4. Marcus Lindskog BajenFans BF   1227   15   30
5. Niklas Jansson Täby BwK   1224   37   30
6. Mikael Isaksson Täby BwK   1215   28   30
7. Kenth Holm BC Cobbers   1199   17   30
8. Joel Lindström Åkeshovs BK   1180   10   30
9. Björn Mattsson Täby BwK   1177   23   30
10. Sebastian Andersson Sigma BK   1166   12   30
11. Sten Olsson BC Pegasus   1164   36   30
12. Sebastian Hellsing Sollentuna BwK   1157   19   30
13. Alexandros Mavrikakis Sigma BK   1155   7   30
14. Kristian Hiltunen NBC Gullmarsplan BC   1149   3   30
15. Stefan Ohlsson Sollentuna BwK   1147   12   30
16. Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund   1139   26   30
17. Kim Nabbe NBC Gullmarsplan BC   1138   14   30
18. Peter Axelsson Pin Club   1137   21   30
19. Torgny Löfgren BK Arkos   1129   38   30
20. Vesa Heinonen BK Rullarna   1114   19   30
21. Martin Östlund BK Scott   1111   30   30
22. Klas Söderberg BK Arkos   1107   25   30
23. Daniel Holmgren Pin Club   1103   9   30
24. Pasi E. Luiro AIK   1078   12   30
25. Anders Bergstrand Turebergs IF   1056   24   30
26. Michael Hinas Gradin Turebergs IF   1040   25   30
27. Johan Lindman Sollentuna BwK   1021   18   30
28. Anders Jansson Åkeshovs BK   1016   45   30
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2021-11-17
Söderstriken på nya Kungsholmen
Niklas Gustafsson
Matteus-Pojkarna BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2021-10-31
Söderstriken på nya Kungsholmen
Oskar Almroth
AIK
2021-10-10
Gullmarsfighten 2020
Felix Möller
Täby BwK
2020-11-10
Bowling Bulls Mästerskap 2020
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
2020-09-02
Väsbyträffen 2020
Tomas Lind
BK Ax
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret